Reklama

Parkowa „kultura”

AWAP
17/12/2008 16:01
Od niedawna mamy nową fontannę w parku - jednym się podoba, innym wprost przeciwnie. Wyraźnie widać, że ktoś bardzo się silił, aby choć trochę uszkodzić ten nowy nabytek miasta.



Posłużono się m.in. wyrwanymi sztachetami płotku ogradzającego pobliskie drzewo. Rozrywki było nadal za mało. Chuligani chyba lubią zmęczyć się fizycznie. Z za ławki naprzeciw fontanny powyciągali brukowe kostki i poukładali je przed ławką. Pewnie bawili się przy tym wyśmienicie. Jak widać park służy mieszkańcom do różnych rzeczy. Nawet do załatwiania potrzeb fizjologicznych w biały dzień. Pozostawiamy ten obraz bez komentarza.




UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/0a/3a.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/0a/3a.jpg" /]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do