Wczoraj w budynku Centrum Szkolenia Kadr przy ulicy Sportowej miał miejsce finał VIII Przeglądu Humoru „Śmiej się pan z tego” organizowanego corocznie przez ZSP nr 1 oraz Ognisko Pracy Pozaszkolnej.
Przypomnijmy, że do ścisłego finału dostało się sześć najlepszych zespołów wybranych w eliminacjach. Jury pod przewodnictwem Doroty Fox z Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy, Urszuli Warszawskiej - Adamczyk, Renaty Gacek, Roksany Jarzynki – Mulki oraz Aleksandra Tury miało nie łatwy orzech do zgryzienia.
WYNIKI:
1. miejsce: OPP/Gim. nr 1 „Szkolne dziady” opiekun: Anna Dzierwa oraz Anna Korczyk.
2. miejsce: zajęła grupa „Kropka” z OPP SP nr. 7, która przedstawiła scenkę na trzech aktorów pt. „Hrabina”, opiekun – Zdzisław Pyter.
3. miejsce: Gim. nr 4/ZSO scenka kabaretowa „Nauczyciele”, opiekunowie: Katarzyna Gądek oraz Magdalena Gajocha–Kulpa.
Jury przyznało także nagrody i wyróżnienia za wspaniałą grę aktorską dla Roberta Zaleskiego, odtwórca Tofika w przedstawieniu „Szkolne dziady" oraz dla drugi kabaretowego aktora Marcina Wiernka - student ze skeczu "Egzamin" z grupy OPP II LO.
Przyglądając się eliminacjom naszymi faworytami zostali uczniowie z ZSP NR 2, to grupa ADHD pod opieką Zbigniewa Szustera, która nie zajęła co prawda żadnego miejsca, jednak wzbudziła w nas duże zainteresowanie swoją spontanicznością.
UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/09/df.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/09/df.jpg" /]
Aplikacja jaw.pl
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!