Reklama

"Świadome zakupy"

AWAP
26/04/2009 15:35
Wczoraj w pobliżu hipermarketu Kaufland prowadzona była akcja „Świadome zakupy”, podczas której w zamian za zużyte baterie, puszki a także sprzęt elektroniczny można było otrzymać torby ekologiczne. Do godziny 14-stej w akcji wzięło udział ponad 100 osób.





UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/0d/e5.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/0d/e5.jpg" /]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do