
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Czy w tekście są jeszcze jakieś nieścisłości oprócz odcinka, na którym będzie poszerzona jezdnia?
Informować potrafimy. A Państwo publikując swój tekst w styczniu pokazaliście nawet, że potraficie KOPIOWAĆ ... :) Przynajmniej raz. Zachęcamy jak już nie do pisania, to chociaż do kopiowania więcej razy. Bezpośrednio ze źródła najlepiej... :)
Na planie sytuacyjnym wygląda to tak, jakby jezdnia miała być poszerzona pod kontrapas rowerowy, ale tylko przy samym skrzyżowaniu z ul. św. Wojciecha.
Jasne i wszystko oczywiście trzeba robić zimą i to jeszcze z przerwami bo przecież za mokro/zimno pada deszcz/śnieg. Rozwalona cała droga przysypane żwirem który jest rozmywany non stop i wala się po całej drodze. Gratuluje pomysłowości kogoś kto planuje te PRACE KANALIZACYJNE.
Panie MZDiM, tekst w 100% pochodzi od MPWiK więc znowu pokazuje Pan że sami nie potraficie się informować, a co dopiero informować prasy czy mieszkańców.
Informujemy, iż zakres planowanych prac MZDiM na OPG przedstawiony w artykule "redakcji" jest niezgodny ze stanem faktycznym - przedstawionym zresztą przez sama "redakcję" parę tygodni temu (link: http://www.jaw.pl/2016/01/do-konca-roku-ma-zostac-przebudowana-ul-obroncow-poczty-gdanskiej/ ). Zakres prac (oferta wykonawcy w trakcie wyboru) obejmuje zadanie - PRZEBUDOWA ULICY OBROŃCÓW POCZTY GDAŃSKIEJ W JAWORZNIE NA DŁUGOŚCI 1600,00 M OD SKRZYŻOWANIA Z ULICĄ ŚW. WOJCIECHA DO RONDA PRZY ULICY H. KOŁŁĄTAJA W ZAKRESIE REALIZACJI ETAPU 1, 2 I 3 - szczegóły na: http://www.mzdim.jaworzno.pl/download/przebudowa-ulicy-obroncow-poczty-gdanskiej-w-jaworznie-na-dlugosci-160000-m-od-skrzyzowania-z-ulica-sw-wojciecha-do-ronda-przy-ulicy-h-kollataja-w-zakresie-realizacji-etapu-1-2-i-3/ .
Faktycznie jest ich tam od groma po obu stronach
Drogi, drogami ale idąc tamtędy, kiedyś komuś zawali się na głowę któryś z tych opuszczonych domów.
Ciekawe czy przebudowa skończy się jak na ul. Wiejskiej czy Górze Piasku.
Jezdnia nie zostanie poszerzona gdyż nie ma takiej potrzeby. Poszerzone będą chodniki.