Reklama

Wyborcze cukierki Saługi

AWAP
04/10/2011 15:55
Na finiszu kampanii, lider listy Platformy Obywatelskiej, Wojciech Saługa przechodzi do ofensywy. Orężem do walki o głosy stał się Saługobus oraz słodkie cukierki. Osłodzi wybór jaworznian, lub osłoda przyda się kandydatowi po podliczeniu głosów. Autobus Platformy budził w przechodniach różne uczucia, niektórzy trąbili i krzyczeli z samochodów, inni uśmiechali się z zadowoleniem. Premiera Donalda Tuska niestety na pokładzie nie było.


Przykład poszedł z góry. Jak premier jeździ Tuskobusem dlaczego liderzy lokalnych środowisk mieli by z tego rezygnować.

Czy taka kampania wizerunkowa jest w stanie przekonać niezdecydowanych wyborców ? Ta forma nie trafia do wszystkich.

Saługa wydaje się o tym wiedzieć i jak sam mówi już jedną parę butów podczas tegorocznej kampanii wychodził.

Reakcje na te działania są różne, tak jak różne są ludzkie problemy z którymi trzeba się w bezpośredniej rozmowie zmierzyć.

Poza takimi akcentami są również inne. Pojawiają się obraźliwe naklejki na plakatach, co pokazuje jak zróżnicowany elektorat walczy o swoje racje. Czyny tego typu są karalne, nie odstrasza to jednak politycznych przeciwników i jak mówią niektórzy kandydaci, kampania wyborcza to czasem taka polsko-polska wojna.

UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/2d/ee.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/2d/ee.jpg" /]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama