Reklama

Zawody strzeleckie – III edycja Grand Prix

AWAP
19/04/2009 16:14
30 strzałów ocenianych było dziś na zawodach strzeleckich w ramach III Grand Prix Jaworzna, tym razem o puchar Nowinexu. Wystartowało ponad 50 zawodników.



Jaworznicką strzelnicę regularnie odwiedzają osoby z ościennych miejscowości. Damian i Karolina z Dąbrowy Górniczej, uczniowie Zespołu Szkół Technicznych starają się być na każdych zawodach. Regularnym treningiem można wiele osiągnąć w tym sporcie jednak , jak powiedział Hetman Bractwa Kurkowego, na prawdziwy sukces mogą liczyć osoby obdarzone odpowiednimi predyspozycjami.
Wyniki III edycji Grand Prix Miasta Jaworzna 2009 w konkurencji karabin sportowy
Mężczyźni:
I m. - Jakub Drozdowski
II m. - Rafał Różański
III m. - Damian Matysiak
Kobiety:
I m. - Izabella Sadłoń
II m. - Marta Możdżeń
III m. - Iwona Pacia

Kolejne zawody w maju.




UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/0d/aa.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/0d/aa.jpg" /]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do