wtorek, 5 grudnia, 2023

Poszukiwana 73-letnia mieszkanka Jaworzna. Policja prosi o pomocy

Strona głównaLudziePoszukiwana 73-letnia mieszkanka Jaworzna. Policja prosi o pomocy

Poszukiwana 73-letnia mieszkanka Jaworzna. Policja prosi o pomocy

- Advertisement -

Poszukiwana jest 73-letnia mieszkanka Jaworzna, która 19 września wyszła z domu i do tej pory nie wróciła, ani nie nawiązała kontaktu z bliskimi. KMP Jaworzno prowadzi poszukiwania, jednak prosi także o pomoc mieszkańców naszego miasta.

Komendy Miejska Policji w Jaworznie prowadzi poszukiwania 73-letniej Ireny Zbróg, mieszkanki naszego miasta.

Kobieta wyszła z miejsca zamieszkania 19 września 2023 roku i do chwili obecnej nie powróciła do domu, ani nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną i bliskimi.

Fot. KMP Jaworzno

Rysopis zaginionej: 73 lata, wzrost około 175 cm, waga 80 kg, średniej budowy ciała, włosy krótkie koloru blond, oczy jasne, nos prosty, brak uzębienia – posiada dolną i górną protezę, uszy średnie przylegające.

Znaki Szczególne: blizna po zabiegu długości około 1 cm po prawej stronie nosa, blizna pooperacyjna na lewej kostce po złamaniu.

Przedmioty, które zabrała ze sobą: okulary korekcyjne, torba na zakupy z wizerunkiem psa.

W przypadku uzyskania jakichkolwiek informacji na temat miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o niezwłoczny kontakt z Zespołem Poszukiwań Wydziału Kryminalnego KMP Jaworzno pod numerem telefonu 47 85 25 384 lub Oficerem Dyżurnym KMP Jaworzno pod numerem telefonu 47 85 25 255.

Źródło: KMP Jaworzno

[vc_facebook]

 

 

1 KOMENTARZ

- Advertisment -

Zawyły syreny. Policjanci oddali hołd kolegom

Policjanci w Jaworznie oddali hołd kolegom. Policjantki i Policjanci, pracownicy Policji, zaprzyjaźnione służby, wspierający Policję, którym na sercu leży porządek i bezpieczeństwo. W pędzącym pełnym...

IV edycja Strażackiej Paczki

Ruszyła kolejna, już IV edycja Strażackiej Paczki. Strażacy z OSP Osiedle Stałe zorganizowali zbiórkę charytatywną dla potrzebujących rodzin z Jaworzna. Tegoroczna edycja Strażackiej Paczki ruszyła...

Spadła z siedzenia w autobusie i uderzyła głową w metalową rurkę

Pasażerka autobusu na skutek jego zderzenia z samochodem osobowym spadła z siedzenia i uderzyła głową w metalową rurkę znajdującą się w pojeździe. Do kolizji autobusu...