Huta Szkła obchodzi wiek istnienia. Z tej okazji Komisja Zakładowa NSZZ Solidarność zaprosiła byłych i aktualnych pracowników wraz z rodzinami oraz wszystkich przyjaciół Huty Szkła na uroczystą Mszę Świętą w Kościele pod wezwaniem św. Elżbiety Węgierskiej w Szczakowej. Pojawiły się także władze miasta wraz z radnymi. Homilię podczas uroczystej Mszy Świętej wygłosił ks. dr Lucjan Bielas. Po Mszy odbyła się prelekcja Marii Leś-Runickiej dotycząca historii Huty Szkła.
UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/2b/3a.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/2b/3a.jpg" /]
Aplikacja jaw.pl
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!