Reklama

Ciołczyk odwołany, Kaczmarek przewodniczącym

AWAP
30/10/2008 18:24
Gorąca polityczna wiadomość. Jaworzniccy radni zdecydowali o odwołaniu Janusza Ciołczyka z funkcji przewodniczącego Rady Miejskiej. Podczas dzisiejszej sesji rady miasta na tę funkcje wybrano Tadeusza Kaczmarka z klubu radnych "Jaworzno Moje Miasto".

Nowym przewodniczącym został Tadeusz Kaczmarek z klubu radnych „Jaworzno Moje Miasto”. Głosowało na niego 15 radnych, 1 był przeciw, 5 wstrzymało się od głosu.

Tadeusz Kaczmarek jest radnym trzecią kadencję. W dotychczasowych wyborach samorządowych uzyskiwał największą liczbę głosów ze wszystkich kandydatów. Od 2002 r. pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej.


UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/08/ba.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/08/ba.jpg" /]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do