Reklama

Egzaminy na kartę rowerową i motorowerową

AWAP
11/08/2011 16:38
Trwa cykl imprez skierowanych do najmłodszych użytkowników dróg. W najbliższy weekend egzaminy na kartę rowerową i motorowerową będą mogli zdać młodzi mieszkańcy Jaworzna w Szczakowej i w Ciężkowicach. Podczas egzaminów dodatkowe atrakcje takie jak alkogogle czy symulator zderzeń będą dostępne dla uczestników akcji.

Konkursy z nagrodami, tory przeszkód, badania psychotechniczne to kolejne ciekawostki, które maja zachęcić jaworznian do udziału w akcji „Bezpieczne Wakacje”. W sobotę 13 sierpnia akcja będzie prowadzona na parkingu przy Domu Kultury w Szczakowej, natomiast dzień później, w niedzielę 14 sierpnia w Klubie Wega w Ciężkowicach, w godz. od 14:00 do 18:00.

Akcja organizowana jest przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Katowicach oraz Urząd Miejski w Jaworznie.

UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/2c/6e.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/2c/6e.jpg" /]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama