Reklama

Galena świętowała 3 urodziny

AWAP
26/11/2018 13:34
 Jaworznicka Galeria Handlowa Galena świętowała 3 urodziny. Uroczystości trwały dwa dni - 24 i 25 listopada.


W pierwszym dniu zaproszono milusińskich na przedstawienie teatralne "Pszczółka Maja", w muzyczno-tanecznym show zaprezentowała się Agnes Violin, grająca na autorskich diamentowych skrzypcach elektrycznych.

Zaproszono również na tort urodzinowy składający się z 1500 babeczek. Kulminacją pierwszego dnia był finał Urodzinowej Loterii. Jej nagrodą główną był Renault Megane. Szczęście uśmiechnęło się do jaworznianki Gabrieli Robak.

Wielkie urodzinowe świętowanie zakończył koncert zespołu disco polo Piękni i Młodzi. Muzycy zgromadzili w Galenie liczną świetnie się bawiąca publikę.






galeria zdjęć: 

http://www.jaw.pl/2018/11/galena-obchodzi-trzecie-urodziny/



Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama
Reklama
Wróć do