Reklama

Leszcze na Festiwalu Energii

AWAP
01/08/2011 12:13
Zadebiutowali 11 lat temu, w sumie dali kilkaset koncertów w całym kraju. Wczoraj zagrali na festiwalu energii.
Grają w 100% na żywo – z charyzmą i energią. I tym razem nie było inaczej. Dowcipne i ironiczne teksty to znak rozpoznawczy Leszczy.


Maciej Miecznikowski – wokalista grupy – po koncercie spotkał się ze swoją publicznością. Nam udało się z nim krótko porozmawiać.

Materiał w HD: [url="http://www.youtube.com/watch?v=xxxvfR_o-v4ę]http://www.youtube.com/watch?v=xxxvfR_o-v4

UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/2c/30.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/2c/30.jpg" /]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama