W Galerii Miejskiego Centrum Kultury w Jaworznie odbędzie się wernisaż malarstwa Andrzeja Makowskiego.
Galeria „Obecna” już od dłuższego czasu udostępniona jest dla osób, które mają talent i chcą zasłynąć w świecie kultury. Muzeum naszego miasta jak i galeria „Obecna” organizują 20 czerwca wernisaż malarstwa Andrzeja Makowskiego. Rozpoczęcie odbędzie się o 18.30 w galerii MCKiS, która mieści się w w budynku przy ul Mickiewicza 2. Każdy zainteresowany tym typem spędzenia wolnego czasu może wziąć udział w przedsięwzięciu. Dzieła malarza będzie można obejrzeć do 20 lipca.
UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/04/25.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/04/25.jpg" /]
Aplikacja jaw.pl
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!