Reklama

Raperzy dla Kacpra

AWAP
04/08/2014 11:07
W klubie Corner na Podłężu odbył się koncert charytatywny na rzecz chorego na białaczkę Kacpra Homika. 15-latek zmaga się ze wznową choroby. Na scenie zagrali dla niego Boruta i PPG. Muzyków nie trzeba było zachęcać do włączenia się do akcji. Przed koncertem artyści mówili, że to nie pierwszy raz, kiedy pomagają dzieciom. Współpracują z Fundacją Pomocy Dzieciom Ulica i działają w Fundacji Dobrzy Ludzie. Bez wahania zgodzili się zagrać dla Kacpra. Wejście na koncert było możliwe po zakupieniu specjalnego biletu cegiełki. Zebrana kwota zostanie przeznaczona między innymi na pokrycie kosztów leczenia 15-latka.

Na co dzień Kacper jest pogodnym chłopcem, którego pasjonuje muzyka rap. Oprócz tego 15-latek jest także kibicem GKSu Katowice oraz Górnika Zabrze. I podczas koncertu nie zabrakło kibiców tychże klubów, którzy wsparli Kacpra. Sporą sumę pieniędzy przekazali także członkowie Narodowego Odrodzenia Polski. Swoją walkę z chorobą Kacper opisuje na profilu facebookowym „Kacper walczy z białaczką-Wznowa”.

Mama Kacpra podczas koncertu była wzruszona, że jest tyle osób, które chcą wspierać Kacpra.

A można go ciągle wspierać wpłacając pieniądze na konto Fundacji Iskierka Fundacji Iskierka 71105000996781100010000377 z dopiskiem cel szczegółowy Kacper Homik.

[vc_facebook type="standard"]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama