Frekwencja nie dopisała podczas sobotniego koncertu zespołu Red_Grass w Barze Pod Żubrem w Jaworznie. Pochodzący z okolic Mikołowa, pięcioosobowy zespół pracuje nad nowymi nagraniami. Zespół wystąpił w składzie: Paweł Wyrobek, Piotr Płusa, Ryszard Kałuża, Jakub Witański i Robert Niszkiewicz.
Zespół w przeszłości kwalifikował się do finałowych przesłuchań ogólnopolskich festiwali takich jak Mayday ROCK FESTIWAL, Rock Trendy Festiwal. Jeden z utworów Red Grass można było usłyszeć na antenie Polskiego Radia.
Zespół Red_Grass łączy style. W utworach słyszymy funk, rock, rock"n"roll oraz punk. W Jaworznie rzadko gościmy takich artystów, a koncerty nie spotykają się z zainteresowaniem mieszkańców.
UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/2d/7f.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/2d/7f.jpg" /]
Aplikacja jaw.pl
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!