Reklama

Seniorzy uczą się języków

AWAP
08/06/2011 15:22
Uniwersytet Trzeciego Wieku w Jaworznie daje szerokie możliwości zdobywania wiedzy przez osoby, które nie są już aktywne zawodowo. Jednym z kursów organizowanych w ramach Uniwersytetu jest nauka języka angielskiego.

Bezstresową naukę angielskiego w Uniwersytecie prowadzi Renata Dębecka – Pisarek. Kurs rozpoczął się 3 lata temu i cieszy się stałym zainteresowaniem około 20-osobowej grupy.
Na zajęciach panuje miła atmosfera i zasada „nic na siłę”. Prowadząca wymaga od uczestników przygotowania z podręczników dla klas gimnazjalnych.

Słuchacze UTW rozpoczynali od niskiego poziomu zaawansowania, a jak się dzisiaj przekonaliśmy obecnie posługują się poprawną angielszczyzną i mówią płynnie.

UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/2a/b2.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/2a/b2.jpg" /]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama