Reklama

Sprawca zaśmiecania lasu ukarany

Jaw.pl - Jaworznicki Portal Społecznościowy
24/02/2024 01:07
Strażnicy miejscy z Jaworzna zidentyfikowali i ukarali kolejną osobę odpowiedzialną za zaśmiecanie lasu.
Ten przypadek zaśmiecania lasu został odnotowany przy ul. Hetmańskiej. W lesie zostały znalezione zużyte elementy samochodu oraz opakowania po częściach samochodowych. Strażnicy miejscy zdołali ustalić warsztat samochodowy, który odpowiadał za naprawę pojazdu.

W toku dalszych czynności okazało się, że właściciel pojazdu odebrał części pozostałe po naprawie z warsztatu, by następnie porzucić je w lesie. Sprawca został ukarany mandatem oraz zobowiązany do usunięcia podrzuconych do lasu śmieci, co też uczynił.

 



foto: Straż Miejska w Jaworznie

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do