Środowy przegląd prasy - „Co tydzień” już w kioskach
AWAP
22/03/2017 08:00
„150 tysięcy złotych – nagroda za informacje” - detektyw Krzysztof Rutkowski poszukuje dwóch skradzionych samochodów. Jeden z nich udało się już odzyskać – czytamy na pierwszej stronie dzisiejszego wydania gazety „Co tydzień”.
Poniżej piszemy o wypadku z udziałem samochodu ciężarowego oraz autobusu Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej, do jakiego doszło we wtorek około południa w Katowicach. Tuż obok - „Prokuratura bada, czy urzędnicy przekroczyli uprawnienia”.
„Wandale złapani na gorącym uczynku” - o zatrzymaniu młodych osób, które zdewastowały plac zabaw piszemy na stronie drugiej. Strona trzecia – piszemy o sukcesie dziennikarzy „Co tydzień” w konkursie SGL Local Press 2016.
W dodatku sportowym - „Rozstrzygnięcie Plebiscytu na Sportowca Roku 2016 już w najbliższą sobotę”. Dodatkowo informacje ze świata piłki nożnej oraz sztuk walki.
W „Dzielnicowym Kalejdoskopie” na stronach 18 i 19 kolejne wieści z dzielnic, tym razem z Centrum, Skałki, Podwala, Podłęża, Osiedla Stałego, Pańskiej Góry, Rogatki i Jeziorek.
Ostatnia strona, to jak co tydzień, kolejne odcinki „Jaworznianek”, „Jakuba Dąbka”, „Kątem Oka” oraz twórczość Jana Ryszarda Drąga.
W dzisiejszym wydaniu „Dziennika Zachodniego” na pierwszej stronie - „Wybuch gazu w Bytomiu. Nie żyją dwie osoby. Dramatyczne wydarzenia w Bytomiu-Stroszku. Wybuch wstrząsnął całą dzielnicą” - pisze redaktor Paweł Szałankiewicz.
Zachęcamy do lektury!
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Komentarze