Reklama

Szczegóły 5 ostatnich przypadków zakażenia koronawirusem w Jaworznie

Od 5 do 60 lat mają mieszkańcy Jaworzna, u których potwierdzono 19 sierpnia zakażenie koronawirusem. Poniżej zamieszczamy szczegóły dotyczące 5 ostatnich przypadków udostępnione przez jaworznicki sanepid.
Pierwszy potwierdzony dzisiaj przypadek to kobieta w wieku ponad 50 lat. Jaworznianka miała lekkie objawy choroby, po zrobieniu testów na koronawirusa te wykazały wynik dodatni. Kobieta przebywa obecnie w izolacji domowej. Wcześniej nie przebywała w kwarantannie.

Drugi przypadek to mężczyzna w wieku ponad 60 lat. Miał wcześniej kontakt z osobą chorującą na COVID-19, od której najprawdopodobniej się zaraził.

Trzeci, czwarty i piąty przypadek to rodzina, która wróciła z zagranicy, z terenu Unii Europejskiej. Małżonkowie mają po około 30 lat, dziecko - 5 lat. Nikt z trójki nie miał objawów koronawirusa, ale postanowili na własną rękę się przebadać. Wyniki wymazu gardła potwierdziły zakażenie u rodziców i dziecka - laboratorium przeprowadzające test poinformowało o dodatnim rezultacie jaworznicki sanepid.

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w Jaworznie:

http://www.jaw.pl/2020/08/aktualna-sytuacja-epidemiologiczna-w-jaworznie-19-08/

[vc_facebook]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do