Uwaga materiał zawiera drastyczne zdjęcia! Na terenie po szybie Kościuszki, w odległości około 200 metrów od głównego przystanku policja ujawniła ciało nieznanego mężczyzny. Czynności podjęto przed południem, do tej pory nie wiadomo jak długo ciało denata się tam znajdowało. Na miejsce został wezwany prokurator, który ma podjąć decyzję o dalszych działaniach.
Sytuacja jest wyjątkowa, ponieważ znalezione ciało było pozbawione ubrań. Nagi denat pozostał tylko w skarpetach. Obok ciała znajdowały się jego ubrania. Ciało mężczyzny było częściowo zakrwawione. Na pierwszy rzut oka policjanci mówią, że ciało nie mogło leżeć długo i najprawdopodobniej zgon nastąpił w nocy lub nad ranem.
Sprawę będą musieli wyjaśnić policjanci z pionu kryminalnego. Najważniejsze teraz jest ustalenie tożsamości denata, to w tej chwili jest przedmiotem działań policji.
Oficjalne informację w tej sprawie najprawdopodobniej jutro lub w poniedziałek.
UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/2b/f6.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/2b/f6.jpg" /]
Aplikacja jaw.pl
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!