Reklama

Zakończenie lata. Piknik rodzinny Zgody Byczyny

Zgoda Byczyna zaprasza na pełne atrakcji, sportowe wydarzenie. ,,Piknik rodzinny na zakończenie lata w Zgodzie” odbędzie się już w najbliższy piątek. Podczas wydarzenia m.in. rozegrany zostanie mecz Odbojów, dzieci będą mogły skorzystać dmuchańca, a także pomalować samochód.

,,Piknik rodzinny na zakończenie lata w Zgodzie” odbędzie się już w najbliższy piątek, 30 sierpnia na stadionie LKS Zgoda Byczyna zlokalizowanym przy ulicy Makowa 1a w Jaworznie.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji w godzinach 16:00-23:00. W tym m.in:

  • dmuchaniec,
  • malowanie samochodu,
  • dart,
  • capoeira,
  • stół do tenisa,
  • turniej piłki nożnej - gra rodzic + dziecko,
  • wyścigi ze spadochronami,
  • bieg rodzica z dzieckiem (1950 m przy starych torach kolejowych do Szybu Grzegorz. Zapisy do 28.08 mailowo [email protected]),
  • bilard holenderski.

Podczas pikniku obędzie się Mecz Oldbojów - LKS Zgoda Byczyna vs. Kadra Śląska. O muzyczną oprawę zadba DJ Artur, odbędzie się także nocny pokaz dronów oraz konkurs umiejętności piłkarskich Turbokozak. Na wydarzeniu obecni będą strażacy z OSP Byczyna.


Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Aktualizacja: 27/08/2024 15:57
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do