42-letnia mieszkanka Jaworzna zasnęła za kierownicą i doprowadziła do czołowego zderzenia na ulicy Pietrusowej w Byczynie. Samochód, którym kierowała, uderzył w Toyotę, która poruszała się Drogą Krajową nr 79 w kierunku Krakowa. Kobieta została ukarana mandatem za spowodowanie zagrożenia na drodze.
Do zdarzenia doszło we wtorek, 23 czerwca, około godziny 6:40. Fiat Punto, którym jechała mieszkanka Jaworzna, na wyjeździe z Byczyny zjechał na przeciwległy pas ruchu zderzył się samochodem firmy kurierskiej. Za kierownicą Toyoty siedział 24-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej.
Na miejsce wezwano policję, straż pożarną oraz zespół ratownictwa medycznego. 42-latce udzielono pierwszej pomocy, ale na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń.
Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Jak informuje policja, przyczyną było zaśnięcie za kierownicą. Kobieta za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym została ukarana mandatem w wysokości 1100 zł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Ja się tylko chciałem zapytać dlaczego tak maly mandat. Otarłem się kiedyś o starego łupa i dostałem 1500 w dodatku nie zrobiłem korka na pół Jaworzna
Bo psiarnia wystawia mandaty uznaniowo, a nawet zaocznie, jak nikomu i nic sie nie stanie. Nie wiedziales o tym?
Ja się tylko chciałem zapytać dlaczego tak maly mandat. Otarłem się kiedyś o starego łupa i dostałem 1500 w dodatku nie zrobiłem korka na pół Jaworzna
Bo psiarnia wystawia mandaty uznaniowo, a nawet zaocznie, jak nikomu i nic sie nie stanie. Nie wiedziales o tym?