piątek, 29 marca, 2024

Praca: nauczyciel programowania

Strona głównaBiznesPraca: nauczyciel programowania

- Advertisement -

Oferta pracy dla nauczyciela programowania.

Opis stanowiska pracy, zakres obowiązków:

Nauczyciel współpracujący z nami będzie odpowiedzialny za:

  • przeprowadzanie zajęć edukacyjnych/programowania z dziećmi w wybranych grupach wiekowych 5-7, 8-10, 10 wzwyż
  • monitorowanie bieżących postępów dzieci, konsultacje z rodzicami)
  • przygotowywanie zajęć w oparciu o udostępnione materiały (gotowe scenariusze zajęć, zabaw dla dzieci, materiały dydaktyczne) lub/i własne pomysły
  • dbanie o atrakcyjny przebieg zajęć – zajęcia organizowane są w małych grupach w godzinach popołudniowo-wieczornych

Wymagania: Od nauczycieli oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego- kierunki ścisłe (lub w trakcie studiów)
  • do pracy z młodszymi dziećmi
  • wykształcenia wyższego ( lub w trakcie studiów) informatycznego lub pokrewnego oraz praktyki w programowaniu do pracy ze starszymi uczniami
  • doświadczenia w pracy z dziećmi lub/i młodzieżą,
  • bardzo dobrego kontaktu z dziećmi lub/i młodzieżą,
  • doskonałej organizacja pracy -punktualności
  • kreatywności.

Firma oferuje:

  • pracę w sieci szkół programowania Zaprogramowani.com oraz szkolenie wprowadzające
  • wsparcie w nauczaniu poprzez najwyższej jakości materiały, autorskie scenariusze,
  • umowę zlecenie ze stawką za przeprowadzone zajęcia,
  • możliwość dopasowania ilości godzin pracy do możliwości nauczyciela, pracę w tygodniu w godzinach popołudniowo-wieczornych ewentualnie w soboty.

Zgłoszenia przyjmujemy mailowo: jaworzno@zaprogramowani.com

Ewentualne zapytania pryzmujemy telefonicznie : 791 358 955

[vc_facebook]

Praca: nauczyciel matematyki metodą MathRiders

1 KOMENTARZ

- Advertisment -

Jak mieszkańcy spędzają Święta Wielkanocne?

Z okazji Świąt Wielkanocnych zapytaliśmy mieszkańców Jaworzna, jak będą spędzać ten wyjątkowy czas. Opowiedzieli nam o ich domowych tradycjach oraz zwyczajach. Nie zabrakło również...

Kolizja na autostradzie A4

Wczoraj wieczorem, na jaworznickim odcinku autostrady A4, w okolicach MOP Kępnica doszło do kolizji. Zderzyły się ze sobą dwa auta osobowe. 28 marca około godziny...

Do końca 2027 roku powstaną nowe drogi na wjeździe do Jaworzna

Miasto Jaworzno podpisało umowę z konsorcjum firm MIRBUD S.A. i KOBYLARNIA S.A. na budowę nowego układu drogowego na Jaworznickim Obszarze Gospodarczym oraz na drogach...