wtorek, 5 grudnia, 2023

Autobus PKM Jaworzno wjechał w przystanek, poszkodowane dziecko

Strona głównaNa sygnaleAutobus PKM Jaworzno wjechał w przystanek, poszkodowane dziecko

Autobus PKM Jaworzno wjechał w przystanek, poszkodowane dziecko

W Sosnowcu na ul. Orląt Lwowskich doszło do tragicznego wypadku. Autobus należący do PKM Jaworzno wjechał w przystanek, raniąc czekające na nim dziecko. Zdarzenie miało miejsce we wtorek, 26 września, w godzinach porannych.

Ruch od Mysłowic w stronę Jaworzna jest zamknięty

- Advertisement -

Pierwsze niepotwierdzone informacje wskazują, że autobus niespodziewanie wjechał w przystanek, a w wyniku tego zdarzenia poszkodowane zostało dziecko.

Na miejsce natychmiast wezwano straż pożarną oraz karetkę pogotowia, które zajęły się udzielaniem pierwszej pomocy.

Sosnowieccy policjanci potwierdzili, że doszło do wypadku. Aktualnie na miejscu trwają czynności mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności i przyczyn zdarzenia. W związku z tym, policja na razie nie udostępnia więcej informacji na temat szczegółów wypadku.

Nie jest jeszcze znane, jak poważne obrażenia odniosło poszkodowane dziecko. Mieszkańcy oraz przechodnie są zaniepokojeni tym tragicznym zdarzeniem i czekają na dalsze informacje.

Apelujemy o ostrożność na drogach i przypominamy o konieczności zachowania szczególnej uwagi w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej. Nasze myśli są z rodziną poszkodowanego dziecka.

Aktualizacja:

Autobus PKM Jaworzno potrącił 28-letnią kobietę oraz dwójkę jej dzieci w wieku 5 miesięcy i 2 lat

 

[vc_facebook]

 

 

- Advertisment -

Zawyły syreny. Policjanci oddali hołd kolegom

Policjanci w Jaworznie oddali hołd kolegom. Policjantki i Policjanci, pracownicy Policji, zaprzyjaźnione służby, wspierający Policję, którym na sercu leży porządek i bezpieczeństwo. W pędzącym pełnym...

IV edycja Strażackiej Paczki

Ruszyła kolejna, już IV edycja Strażackiej Paczki. Strażacy z OSP Osiedle Stałe zorganizowali zbiórkę charytatywną dla potrzebujących rodzin z Jaworzna. Tegoroczna edycja Strażackiej Paczki ruszyła...

Spadła z siedzenia w autobusie i uderzyła głową w metalową rurkę

Pasażerka autobusu na skutek jego zderzenia z samochodem osobowym spadła z siedzenia i uderzyła głową w metalową rurkę znajdującą się w pojeździe. Do kolizji autobusu...