Reklama

Aneta po przeszczepie szpiku czuje się dobrze

AWAP
24/05/2014 09:02

Sukcesem zakończyło się przeszczepienie szpiku kostnego u Anety Bochenek, dla której w marcu jaworznianie zapisywali się do bazy dawców szpiku DKMS. Akcje prowadzili znajomi i strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej w Dąbrowie Narodowej.


W październiku 2013 roku u mieszkanki Jaworzna, pani Anety Bochenek postawiono diagnozę: ostra białaczka szpikowa. Dziś Pani Aneta ma szanse na życie, jeszcze w maju powinna wrócić do domu.


W imieniu organizatorów i rodziny dziękujemy wszystkim którzy nie byli obojętni i zapisali się do bazy dawców szpiku. Każda osoba z bazy danych może kiedyś uratować komuś życie.


[vc_facebook type="standard"]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama