Jaworznicki akcent na festiwalu Open`er w Gdyni. Zespół Domowe Melodie w składzie Justyna Chowaniak (jaworznianka), Staszek Czyżewski, Kuba Dykiert, zagrał na scenie „Here &now”. Występ zespołu nie był planowany wcześniej. Na dzień przed koncertem w Gdyni zespół dostał propozycje zastąpienia na scenie grupy „ The Dumplings”.
Był to już drugi koncert „Domowych melodii” na festiwalu Open`er. Po zeszłorocznym debiucie, w tym roku przed dużą sceną zgromadziła się ogromna ilość fanów, którzy znali wszystkie hity zespołu. Wspólnie śpiewali większość utworów.
Zespół zapowiedział, że na drugiej płycie „Domowych melodii” znajdzie się utwór znany z koncertów - „Panie prezydencie”.
Bilety na wszystkie koncerty „Domowych melodii” wyprzedają się na pniu. Mamy nadzieję, że po premierze nowej płyty zespół zawita ponownie do Jaworzna.
Komentarze