Trampkarze młodsi Górnika Jaworzno zajęli drugie miejsce w organizowanym 2 lutego 2013 r. Halowym Turnieju Piłki Nożnej rocznika 2000/2001 w Oświęcimiu.
W zawodach rywalizowało 6 drużyn, w systemie każdy z każdym. Piłkarze z Jaworzna rozpoczęli zawody w imponującym stylu, zwyciężając z drużyną Beskidu Andrychów, w stosunku 5:0. Pojedynek przebiegał pod dyktando Trampkarzy Górnika, którzy zdecydowanie przewyższali przeciwników mądrością w grze oraz rozwiązaniami taktycznymi. Kolejne dwa mecze Górnik rozegrał z drużynami gospodarzy. Z Unią I Oświęcim jaworznianie zwyciężyli 2:0, natomiast z Unią II Oświęcim, po zaciętym meczu pełnym emocji padł remis 1:1. Czwarte turniejowe spotkanie trampkarze Górnika rozegrali z drużyną MOKSiR Chrzanów, z którą są zaprzyjaźnieni od wielu lat. Spotkanie to decydowało o zwycięstwie w ogólnej klasyfikacji zawodów. Niestety, po wyrównanej grze trampkarze Górnika ulegli swoim rówieśnikom z Chrzanowa w stosunku 1:2.
W ostatnim swoim turniejowym pojedynku, piłkarze z Jaworzna pokonali drużynę Soły Oświęcim 2:1, gwarantując sobie tym samym drugie miejsce w turnieju oświęcimskim. Drużyna Górnika grała w składzie: B. Charęza, M. Gądek, K. Słota, D. Musiał, J. Siński, K. Pawłowicz, B. Larysz, K. Boś, M. Leś, K. Jaromin, D. Masiarz, Ł. Gajda, D. Prytko. Wynik pierwszego spotkania rozbudził nadzieję na zwycięstwo w całym turnieju. Tym razem się nie udało, jednak już 10 lutego będzie okazja do rewanżu w turnieju organizowanym w Jaworznie, gdzie Trampkarze Młodsi z Jaworzna, wystąpią w roli gospodarzy. Młodym piłkarzom Górnika oraz ich trenerowi Wojciechowi Tomasiewiczowi należą się gratulacje za osiągnięcia sportowe, jak i godne reprezentowanie klubu oraz naszego miasta.
UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.
Aplikacja jaw.pl
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!