W niedzielę, 7 czerwca, o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim Victoria odbędzie się mecz charytatywny pomiędzy Gwarkiem Zabrze Oldboys Team i Oldboyami Victorii 1918 Jaworzno. W spotkaniu wezmą udział znani piłkarze. Atrakcje na stadionie przewidziano już od godziny 14:00.
Zagrają oni dla chorego na guza mózgu Pawła Najdek. Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na sfinansowanie kosztownej terapii. Organizatorzy zwracają się do sympatyków, kibiców oraz wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc i wsparcie finansowe dla Pawła.
Oprócz meczu piłkarskiego w planach są także inne atrakcje:
- malowanie buziek
- kącik dla dzieci (kolorowanki, puzzle)
- pokaz zumby w przerwie meczu
- czesanie fryzur
- gość specjalny Jaworznicki Spiderman.
Imprezę poprowadzi Marcin DjMartin Ptasinski.
Niestety organizatorzy musieli odwoła zaplanowane przedmeczowe koncerty. Trwają jeszcze rozmowy, aby w zamian koncertów rozegrać dodatkowy mecz seniorów Victorii. O ustalonym wyniku przeprowadzanych rozmów będziemy informować na bieżąco.
Serdecznie zapraszamy na to wspaniałe wydarzenie sportowe. Wstęp na Stadion Miejski "Victoria" w dniu imprezy będzie bezpłatny.
[vc_facebook type="standard"]
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Po polsku chyba Pawła Najdka powinno być...