Reklama

Helikopter LPR lądował na jaworznickim Rynku do 60-letniego mężczyzny

Jaw.pl - Jaworznicki Portal Społecznościowy
21/10/2022 11:35
Helikopter LPR wylądował dzisiaj 21 października na rynku w Jaworznie do poszkodowanego 60-latka, który dostał napadu drgawek.
Do zdarzenia, podczas którego interweniowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, doszło dzisiaj 21 października 2022 roku około godziny 10:30, w okolicy jaworznickiego Rynku.

Jak udało nam się ustalić - 60-letni mężczyzna dostał napadu drgawek na ulicy Henryka Sienkiewicza tzw. Kociej. Do zdarzenia został zadysponowany zespół ratownictwa medycznego oraz śmigłowiec LPR, a także strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworznie, których zadaniem było zabezpieczenie miejsca lądowania.

Poszkodowanemu mężczyźnie udzielono pomocy w karetce pogotowania, a następnie został helikopterem przetransportowany do szpitala w Sosnowcu. Akcja była sprawna, a pomoc udzielona błyskawicznie. Jaworznickie służby wykazały się najwyższym poziomem profesjonalizmu.

Mamy nadzieje, że poszkodowany mężczyzna wróci do zdrowia.

[vc_facebook]

https://www.youtube.com/watch?v=sI3i3bZ2AYY

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama
Reklama
Wróć do