Reklama

II liga siatkówki rusza w sobotę

AWAP
23/09/2013 14:43
Siatkarki MCKiS Jaworzno w ten weekend przeszły ostatni test przed zbliżającymi się rozgrywkami II ligi. Podopieczne trenera Mariusza Łozińskiego wystąpiły przed własną publicznością w Turnieju Piłki Siatkowej pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna. Do zawodów, poza MCKiS"em, przystąpiły również: PLKS Pszczyna, MKS Paleo Pogoń Proszowice i PPR Wieliczka. Turniej rozgrywany był w Hali Widowiskowo-Sportowej w Osiedlu Stałym w piątek i sobotę.


W piątek nasze siatkarki gładko uporały się z MKS"em Pogoń Paleo Proszowice wygrywając 3:0. W sobotę pokonały PPR Wieliczka 3:1, by później przegrać 1:3 z PLKS"em Pszczyna. W ogólnym rozrachunku MCKiS Jaworzno zajął 2. miejsce w turnieju. Najlepszą zawodniczką naszego zespołu została wybrana Karolina Kuryło. Był to ostatni sprawdzian podopiecznych trenera Łozińskiego przed ligą. W sobotę, 28 września, MCKiS zagra na wyjeździe z AEP Olimpią Jawor.

WYNIKI TURNIEJU

Piątek, 20 września 2013r.

godzina 16.00
PLKS Pszczyna - Powiatowy Park Rozwoju Wieliczka 3:1

30 minut po zakończeniu meczu
MCKiS Jaworzno - MKS Pogoń Paleo Proszowice 3:0

Sobota, 21 września 2013r.

godzina 10.00
MCKiS Jaworzno - Powiatowy Park Rozwoju Wieliczka 3:1

30 minut po zakończeniu meczu
PLKS Pszczyna - MKS Pogoń Proszowice 3:1

godzina 16.00
Powiatowy Park Rozwoju Wieliczka - MKS Pogoń Proszowice 3:0

30 minut po zakończeniu meczu
MCKiS Jaworzno - PLKS Pszczyna 1:3


UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/3a/e7.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/3a/e7.jpg" /]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do