
Jarmark Bożonarodzeniowy już jest przygotowywany na jaworznickim rynku! Pojawiają się pierwsze stanowiska gastronomiczne i nie tylko. Jarmark odwiedzać będzie można od 12 do 22 grudnia.
Na jaworznickim rynku trwają przygotowania do rozpoczęcia Jarmarku Bożonarodzeniowego. Obecnie zaobserwować można zjeżdżających się wystawców i rozkładane stanowiska, gdzie mieszkańcy będą mogli spokojnie spożyć zakupione posiłki. Płytę jaworznickiego rynku już teraz zaczynają okupować pierwsze foodtrucki, stoisko z żywymi choinkami czy winem grzanym.
Jednak spodziewać się możemy producentów słodyczy oraz artystów zajmujących się wyrobem świątecznych ozdób. Sam jarmark wystartuje już o godzinie 12:00 w dniu 12 grudnia i trwać będzie do 22 grudnia. Wystawcy będą działali w tym czasie w godzinach od 12:00 do 20:00. Każdy ma więc możliwość by spędzić czas w sercu naszego miasta w wyjątkowej, świątecznej atmosferze.
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze opinie