Reklama

Jarmark w tym roku przed Halą

AWAP
03/12/2012 13:52
Po raz kolejny Miejskie Centrum Kultury i Sportu zorganizuje 15 grudnia Jarmark Bożonarodzeniowy. Ze względu na przebudowę rynku, odbędzie się on na parkingu przed Halą Widowiskowo-Sportową.

W zeszłym roku inicjatywa zorganizowania jarmarku przed świętami bardzo spodobała się jaworznianom. Impreza odbywała się na rynku. Wzięły w niej udział szkoły, placówki opiekuńczo-wychowawcze i stowarzyszenia.

Każdy z przedstawicieli miał do dyspozycji swoje stoisko, na którym prezentował własnoręcznie przygotowane stroiki i wypieki. W akcję włączyło się także muzeum, a MCKiS zapewniło oprawę artystyczną i zaplecze techniczne.



W tym roku Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się 15 grudnia na parkingu przed Halą. Rynek jest już zamknięty z powodu przebudowy.
Również z tego powodu, choinka, która zawsze stała na głównym placu w mieście, zostanie przeniesiona. W tym roku drzewko i organizowana z okazji świąt żywa szopka znajdować się będą na parkingu pomiędzy biblioteką a muzeum.

p.jamróz

UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama