Reklama

Jawor Team przygotowuje się do Mistrzostw Śląska

AWAP
12/03/2015 09:59
Jaworznicki Klub Bokserski Jawor Team przygotowuje się do jednej z najważniejszych imprez w tym roku, czyli Mistrzostw Śląska. W środę na sali treningowej odbyły się kolejne sparingi z klubami z Dąbrowy Górniczej i Sosnowca. Najprawdopodobniej w Mistrzostwach Śląska ze strony Jawor Teamu wystartuje około 10 zawodników.

Oczekiwania, jak zresztą co roku, są wysokie – prezes Włodzimierz Kromka liczy na kilka medali. Na medale liczy także trener Arkadiusz Małek, który uważa, że zawodnicy są już w niemal optymalnej formie i przed nimi jeszcze ostatnie szlify umiejętności.

Mistrzostwa Śląska w boksie rozpoczną się 26 marca w Sosnowcu i potrwają trzy dni. O wynikach Jawor Teamu będziemy informować na bieżąco.

[vc_facebook type="standard"]
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości