Reklama

JaworTeam lepszy od Seine Saint Denis!

AWAP
27/10/2019 16:55
Bokserzy jaworznickiego JaworTeam zmierzyli się z francuskim Seine Saint Denis.

Po sobotniej ceremonii ważenia zawodników w Galerii Galena przyszedł czas na ringowe zmagania. Zgodnie z przewidywaniami – goście z Francji bardzo wysoko postawili poprzeczkę.

W pierwszych walkach zdecydowanie przeważali goście, którzy do ringu wchodzili z czerwonego narożnika.

Niestety w swoim pojedynku szczęścia nie miała też jedyna kobieta reprezentująca barwy JaworTeam – Klaudia Simsak. Choć w ringu zrobiła lepsze wrażenie, sędziowie wyżej ocenili jej przeciwniczkę.

W przerwie technicznej Arkadiusz Małek, trener jaworznickich bokserów, podkreślał bardzo wysoki poziom zawodów. Szkoleniowiec nie krył jednak nadziei, że dalsze pojedynki, w wyższych kategoriach wagowych, odwrócą losy całych zawodów. Nie pomylił się!

Sygnał do ataku dał Mateusz Wojtasiński, wygrywając swoją walkę. Tuż po Wojtasińskim swoje pojedynki wygrywali kolejno Bartłomiej Przybyła i Artur Davtyan. Tak było już do końca. Pięściarze JaworTeam zwyciężyli z paryskim Seine Saint Denis 10 - 8.

[vc_facebook]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama