Reklama

Jaworznicki UTW ogłosił konkurs na nowe logo

AWAP
09/04/2018 11:56
Jaworznicki Uniwersytet Trzeciego Wieku od dekady wspiera jaworznickich seniorów. Proponuje im zajęcia, które mają rozwijać ich sprawność intelektualną, fizyczną i kulturalną, a zarazem integrować ich środowisko.
Zajęć więc co niemiara, wśród nich same atrakcje m.in.: zajęcia edukacyjne, taniec, aerobik, basen, haft, warsztaty teatralne, chór i klub książki. Senior z JUTW się nie nudzi. Na jubileusz dziesięciolecia przygotowano wiele ciekawych imprez, ogłoszono również konkurs na nowe logo.

JUTW zaprasza do siebie wszystkich seniorów, którzy nie zamierzają gnuśnieć w fotelach, chcą zdobywać nowe umiejętności, a świat nadal wydaje im się ciekawy i wart poznania.

Regulamin:

Do konkursu zapraszamy młodzież i osoby dorosłe.

2. Praca dotyczy utworzenia wzoru logo Stowarzyszenia Jaworznickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku i powinna zawierać prostą grafikę-figura płaska,nazwę JUTW i symbole edukacyjne.

3. Po powiększeniu lub zmniejszeniu grafika nie może ulec zniekształceniu i powinna być czytelna.

4. Prace będą przyjmowane w dwóch zaklejonych kopertach:

a.w jednej należy umieścić swoją pracę w wersji elektronicznej- płyta CD

b w drugiej swoje dane osobowe

c Na obu kopertach powinien być umieszczony pseudonim autora.

5. Prace należy dostarczyć do biura Zarządu JUTW do dnia 30.04.2018 r w Jaworznie ul.Grunwaldzka 35 czynne we wtorki i czwartki w godzinach od 9.00-12.00.

6. Jury konkursu to członkowie Zarządu i słuchacz JUTW.

7. Nagrody;1-nagroda rzeczowa i dyplom, a pozostałe to upominki i dyplomy.

8. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 30 maja 2018 r na stronie internetowej JUTW jaworznickiutw.pl i na tablicy ogłoszeń przy ul Grunwaldzka 35 oraz w lokalnej prasie.

9. Wręczenie nagród i dyplomów nastąpi dnia 8 czerwca 2018 r podczas uroczystej akademii z okazji 10 -lecia JUTW.

10. Wybrane w konkursie logo będzie stanowić własność Stowarzyszenia Jaworznicki Uniwersytet Trzeciego Wieku.

11. kontakt z organizatorem konkursu; tel. 532 394 162 602 873 779.

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama
Reklama
Wróć do