Reklama

„Jaworzno - moja mała ojczyzna”

AWAP
28/03/2008 11:38
Gimnazjum nr 6 jest organizatorem konkursu plastyczno – historycznego. Dziś odbyły się zmagania z częścią historyczną, która sprawdzała wiedzę dotycząca Jaworzna. Na uzupełnienie zagadek gimnazjaliści mieli 60 minut.

Dzisiejszy konkurs rozpoczęto wierszem autorstwa Krystyny Dziurdzikowskiej „Jaworzno moja miłość”. Rodowita jaworznianka jest członkinią Stowarzyszenia Twórców Kultury.

Podczas dzisiejszego konkursu poznaliśmy również zwycięzców części plastycznej:
I Monika Pluta SP2
II Wiktor Szmyrgałło SP7
III Martyna Ślazyk SP16.

Wyniki konkursu historycznego:
I SP 6 Damian Dębski,Beata Tomaszewska
II SP 19 Karolina Kądek, Barbara Zymon
III SP 20 Anna Grebla, Konrad Cieplik
Zwycięzcom gratulujemy!!!!

UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/bf.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/bf.jpg" /]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do