MCKiS Termo-Rex Jaworzno nie zwalnia tempa. Po wygranej w Jaworznie z AZS"em AGH Alstom Kraków 75:63 nasi koszykarze pojechali na drugie spotkanie do Krakowa, gdzie także występowali w roli faworyta. Podopieczni trenera Tomasza Jędrosa spisali się na medal i ograli AZS 76:65 i tym samym awansowali do półfinału.
Teraz na naszych zawodników czeka drużyna TUR Bielsk Podlaski. Historyczny awans do I ligi jest więc na wyciągnięcie ręki. Trzymamy kciuki za MCKiS.
UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/38/c5.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/38/c5.jpg" /]
Aplikacja jaw.pl
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!