Kiedy wyjeżdżaliśmy z Byczyny na mecz KP Jaworzno, który rozgrywany był w tym samym czasie, trener Siewniak napomknął, że na boisku przy Krakowskiej trafimy prawdopodobnie na konkretny wynik. Miał na myśli oczywiście wysokie zwycięstwo Jaworznian. Nikt nie spodziewał się jednak, że ostatecznie skończy się na wyniku dwucyfrowym 12:0.
KP Jaworzno - Łazowianka Łazy 12:0 (7:0).
Do końca rozgrywek naszej drużynie pozostały tylko dwa mecze, lecz już dziś ma tak dużą przewagę na pozycji lidera tabeli, że KP Jaworzno ma zapewniony awans do V ligi.
UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/03/8e.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/03/8e.jpg" /]
Aplikacja jaw.pl
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!