W Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS-u odbyła się dziś lekcja pokazowa klas sportowuch Szkoły Podstawowej nr 16. Młodzi sietkarze i siatkarki zaprezentowali przed liczną grupą rodziców swoje umiejętności jakie zdobyli podczas dotychczasowej edukacji w Szkole Podstawowej 16.
Szkoł Podstawowa nr 16 mieści się przy ul. 3 Maja i nosi takie samo imię jak ulica. Dyrektor szkoły Beata Wiktor wspólnie z Robertem Długoszem poprowadzili spotkanie z rodzicami. Lekcja pokazowa została zorganizowana w związku z naborem do klas sportowych o profilu piłki siatkowej. Kształcenie sportowe w tej szkole jest objęte patronatem Miejskiego Centrum Kultury i Sportu. Szkoła ma bardzo dobrą bazę sportową - uczniowie klas 4 - 6 korzystają z Hali Widowiskowo - Sportowej, mają zajęcia na basenie, a sama szkoła posiada nowoczesne boisko.
Uczniowie tej szkoły mają za sobą wiele sukcesów sportowycg i nie tylko, jednym z ostatnich - nie sportowych - było zajęcie pierwszego miejsca w X edycji Festiwalu Piosenki Francuskiej.
UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/eb.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/eb.jpg" /]
Aplikacja jaw.pl
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!