Reklama

Lider znów wygrał

AWAP
22/12/2014 09:48
Po bardzo dobrej passie i wywalczeniu 14 punktów w pięciu ostatnich meczach siatkarze MCKiS Jaworzno przegrali w Sanoku z liderem II ligi gr. 6 stosunkiem setów 3:1. Przed spotkaniem to gospodarze występowali w roli faworyta, co potwierdziło się na parkiecie.

Jaworznianie, którzy przed tym meczem zajmowali 2. miejsce w tabeli jechali do Sanoka z myślą wywalczenia punktów. Początek spotkania był dobry dla podopiecznych trenera Mariusza Łozińskiego, którzy wygrali pierwszego seta do 21. Kolejne starcia należały już do TSV, które wygrało odpowiednio do 15, 23 i 21. Potwierdził się więc wynik z 11 października, gdy w Hali Widowiskowo-Sportowej doszło do niemal identycznej sytuacji – wówczas MCKiS także wygrał pierwszego seta, a przegrał w kolejnych trzech.

MCKiS kończy ten rok porażką, choć z rezultatu uzyskanego na koniec roku nasi siatkarze mogą być zadowoleni. W 12 spotkaniach jaworznianie zdobyli 24 punkty  wygrywając w ośmiu meczach. Następny mecz MCKiS rozegra dopiero 10 stycznia. Wówczas podejmie outsidera ligi LKS Kłos Olkusz.

TSV Cell Fast Sanok    - MCKiS Jaworzno 3:1 (21:25, 25:15, 25:23, 25:21)

[vc_facebook type="standard"]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do