Reklama

Nie będzie awansu

AWAP
25/04/2016 12:52

Tego weekendu nie zapamiętają dobrze drugoligowi siatkarze MCKiS Jaworzno. Podopieczni trenera Mariusza Łozińskiego przegrali w turnieju półfinałowym o awans do I ligi dwa spotkania i pożegnali się z marzeniami o wyższej klasie rozgrywkowej.


W pierwszym spotkaniu MCKiS zmierzyło się z Neobusem Niebylec. Pierwszy set nie wskazywał na to, co za chwilę wydarzy się na parkiecie. Jaworznianie wygrali dosyć pewnie do 15, ale kolejne sety padały już łupem przyjezdnych. Ostatecznie nasi drugoligowcy przegrali 3:1.

Sobotnie spotkanie z MKS"em Andrychów przebiegało już całkowicie pod dyktando jaworznian. Zmotywowani siatkarze nie mieli większych problemów żeby uporać się z rywalami i wygrali 3:0, kolejno do 21 i dwukrotnie do 13.

W meczu o wszystko z TSV Sanok MCKiS przegrywało już 2:0, by w trzecim secie zwyciężyć do 20. To było jednak wszystko na co było stać naszych siatkarzy tego dnia. W czwartym i jak się okazało ostatnim secie TSV zwyciężył do 15 i ostatecznie zajął pierwsze miejsce w grupie. MCKiS uplasowało się na trzeciej pozycji i nie wywalczył awansu do turnieju finałowego.



Mimo to naszym siatkarzom należą się słowa uznania, bowiem w tym sezonie zostawili sporo zdrowia na parkiecie i zapewnili kibicom sporą dawkę emocji. Przypomnijmy, że w rundzie zasadniczej MCKiS przegrało tylko dwa spotkania, wygrywając przy tym dwadzieścia. To z pewnością bardzo dobry wynik, bowiem przed sezonem spodziewano się raczej miejsca w środkowej, może nawet dolnej części tabeli. Teraz przed jaworznianami zasłużony odpoczynek.

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Andrzej Wołkowicz na Facebooku - niezalogowany 2016-04-26 08:36:43

    Szkoda, bo I liga to transmisje w telewizji, czyli większa wartość reklamowa, więc automatycznie większy budżet dla klubu, a że w tych rozgrywkach mimo wszystko kluby bazują na swoich wychowankach (a przede wszystkim na zawodnikach krajowych), to rośnie też wsparcie dla młodzieży, która trenuje ten piękny sport. Do tego potencjalne otwarcie lub chociaż poszerzenie Plusligi w kolejnych sezonach dodatkowo zwiększa atrakcyjność I ligi. Może za rok uda się awansować?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    maynard - niezalogowany 2016-04-25 20:53:33

    łosz... czesiu - nie mogłeś sam tego wymyślić...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gunner1978@portal - niezalogowany 2016-04-25 20:27:38

    idz za calosc... i zapisz sie do Nowoczesnej. Masz wiele wspolmego z Rysiem... madrosci

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama