Reklama

Nie udało się wywalczyć medali

AWAP
02/06/2015 08:00
Nie udało się wywalczyć zawodnikom Klubu Sportowego Energetyk medali na Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata. Mimo to należą im się słowa uznania za ambicje. Mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenie zaprocentuje w przyszłości.

Konrad Białas zaprezentował się na Mistrzostwach Europy bardzo dobrze. W pierwszej walce wygrał jednogłośnie na punkty z reprezentantem Szwecji – Sebastianem Bromanem. Podopieczny trenera Gortata miał przewagę w każdej rundzie. W walce o medal spotkał się z reprezentantem Armenii – Koryanem Asteyanem i przy bardzo wyrównanej walce, gdzie tak naprawdę obydwaj mogli zostać ogłoszeni zwycięzcami, sędziowie wskazali na zawodnika z Armenii.

Ewa Białas, która walczyła na Mistrzostwach Świata w Tajwanie w pierwszej walce spotkała się z Włoszką Concellą Marchese, z którą nieznacznie przegrała na turnieju w Niemczech. Niestety, trema i chęć sukcesu sparaliżowały Ewę na tyle, że nie poradziła sobie z presją i przegrała walkę, odpadając tym samym z turnieju.

Mimo że nasi zawodnicy nie wywalczyli medali to z ich postawy jest zadowolony trener Robert Gortat, który podkreśla, że tak cenne doświadczenie jakim jest start zarówno w Mistrzostwach Świata i Mistrzostwach Europy z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

[vc_facebook type="standard"]
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości