Reklama

Pierwsza sparingowa porażka

AWAP
27/01/2014 14:32
Porażką 2:5 z Beskidem Andrychów zakończył się pierwszy tej zimy mecz sparingowy Szczakowianki.

W sobotę rano jaworznianie na sztucznej murawie w Chełmku mierzyli się z grającym w III lidze małopolsko-świętokrzyskiej Beskidem Andrychów. Mecz mimo zimowej aury toczony był w niezłym tempie i obfitował w sytuacje pod obiema bramkami. Z pojedynku zdecydowanie lepiej wyszli andrychowianie, którzy zaaplikowali podopiecznym trenera Sermaka aż pięć bramek. Jaworznianie zdołali odpowiedzieć tylko dwoma trafieniami i ostatecznie ulegli w stosunku 2:5. W ekipie Biało-Czerwonych testowanych było kilku zawodników, na razie jednak jest zbyt wcześnie by mówić o tym, czy któryś z nich dołączy na wiosnę do drużyny.

Kolejny mecz kontrolny - z Unią Oświęcim - Szczakowianka rozegra w sobotę 1 lutego. Początek o godzinie 9:00 na sztucznej nawierzchni w Chełmku.

Szczakowianka Jaworzno - Beskid Andrychów 2:5
(zawodnik testowany 1, zawodnik testowany 2)

Smok - Łukowicz, Franiel, Dworak, Sermak - Kędroń, Biskup, testowany, testowany -testowany, testowany

Źródło: Dominik Kasprzyk/Szczakowianka.pl

UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do