Reklama

Piotr Regulski nowy prezes zarządu ElectroMobility Poland S.A.

Jaw.pl - Jaworznicki Portal Społecznościowy
20/05/2024 14:47
Rada Nadzorcza ElectroMobility Poland S.A. ogłosiła powołanie Piotra Regulskiego na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki. Regulski obejmie swoje obowiązki 20 maja 2024 roku.
Z dniem 19 maja 2024 roku, z funkcji Prezesa Zarządu został odwołany Paweł Poneta, który pełnił tę rolę od 8 kwietnia bieżącego roku. Mimo odwołania, Poneta pozostaje członkiem Rady Nadzorczej EMP. W zarządzie, na stanowisku Członka Zarządu ds. Finansowych, pozostaje Sławomir Bekier.



Piotr Regulski to ekspert w dziedzinie zarządzania strategicznego. Ma bogate doświadczenie we współpracy z firmami z różnych sektorów, w tym usługowym, produkcyjnym oraz nowych technologii, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Do 2017 roku był związany z Grupą Impel, największą w Polsce grupą specjalizującą się w obsłudze procesów biznesowych i pomocniczych. Od 2019 roku zasiadał w zarządzie Ruch S.A., gdzie w latach 2020-2021 pełnił funkcję Prezesa Zarządu. W latach 2021-2022 był członkiem zarządu Energa Logistyka.

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do