Reklama

Praca wrę, aby plac wodny na Plantach był otwarty na czas

Jaw.pl - Jaworznicki Portal Społecznościowy
23/06/2022 13:39
Plac wodny na jaworznickich Plantach coraz bliżej otwarcia. Prace intensywnie trwają i jest światełko w tunelu, że z początkiem lipca plac będzie do dyspozycji najmłodszych jaworznian.


Zakończenie roku szkolnego już jutro 24 czerwca, co oznacza, że początek wakacji przypadnie na 25 czerwca. Nie ma jednak co liczyć, że plac wodny będzie gotowy na ten czas, jest jednak nadzieja, że z początkiem lipca wszystko będzie gotowe do użytkowania. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że wszyscy robią, co mogą i pracują na najwyższych obrotach, aby 1 lipca pierwsi mieszkańcy mogli skorzystać z tej atrakcji miasta.

Obecnie pracownicy Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów naprawiają drewniane elementy przeznaczone pod siedziska. Woda częściowo już płynie, a kolorowe elementy, z których ma lecieć woda, wyglądają bardzo estetycznie.

Nam pozostało już tylko trzymać kciuki, aby rzeczywiście udało się uruchomić plac wodny z początkiem zbliżającego się miesiąca. Byłaby to zdecydowanie niesamowita frajda nie tylko dla tych najmłodszych, ale dla wszystkich mieszkańców Jaworzna.

[vc_facebook]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama
Reklama
Wróć do