Reklama

Remonty: Ul. Towarowa i ul. Wojska Polskiego

AWAP
06/05/2008 18:39
Pracownicy Przedsiębiorstwa Budowy Dróg Drogopol z Katowic rozpoczęli prace na ulicy Towarowej, będzie wykonywany tam generalny remont nawierzchni od skrzyżowania z ulicą Piłsudskiego do budynku nr 55 na wysokości sklepu Tadeusz.



Obecnie ulica ta jest mocno zdegradowana, kierowcy samochodów od kilku lat narzekają na ten odcinek drogi. Wzdłuż ulicy powstanie także blisko 40 dodatkowych miejsc postojowych. Koszt tego zadania to nieco ponad milion złotych.

Przypomnijmy, remont ulicy Towarowej to jeden z pakietów, jakie realizuje firma Drogopol na terenie miasta. Na zakończenie remontu wszystkich ulic Drogopol będzie miał 150 dni - licząc od dnia przekazania placu budowy. Jak zapewniał prezes firmy Drogopol, Andrzej Zygmunt: - Z remontem uporamy się wcześniej.

Obecnie na terenie miasta prowadzone są również prace związane z bieżącym utrzymaniem dróg. To zadanie prowadzone jest niezależnie od wspomnianych dużych remontów. Od środy możemy spodziewać się niewielkich utrudnień w ruchu na ul. Wojska Polskiego – tam do końca tygodnia Miejski Zakład Drogowy będzie częściowo naprawiać nawierzchnie.

[gryglu]

UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/02/8a.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/02/8a.jpg" /]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do