Reklama

Środowy przegląd prasy - „Co tydzień” w kioskach

AWAP
04/03/2015 08:58
Dziewiąty numer gazety „Co tydzień” jest już dostępny w kioskach. Na pierwszej stronie - „Sesyjna batalia o... wiaderko i łopatkę”. Radny Marcin Kozik podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej wręczył prezydentowi Silbertowi wiaderko i łopatkę. To reakcja Kozika na odpowiedzi od MZDiM w sprawie jego interpelacji dotyczących remontu ul. Mieszka I i Tuwima.

Na stronie drugiej „Moja chata z kraja”. „Kolejne piątkowe spotkanie w sprawie budowy ul. Nowoszczakowskiej pokazało, że znaczna część społeczności Niedzielisk nie akceptuje rozwiązań, jakie przyniosła im w teczce władza. Rozwiązania nie akceptują nadal działkowcy i mieszkańcy domów zlokalizowanych w pobliżu pokaźnych rozmiarów ronda. Do propozycji przekonani się wyłącznie mieszkańcy ul. Szczakowskiej” - czytamy w artykule.

„Żołnierz Wyklęty – oddany swoim ideałom” - na stronie trzeciej przybliżamy sylwetkę Majora Stanisława Pakuły. Na tej samej stronie także nieco informacji z ostatniej sesji Rady Miejskiej.

„W hołdzie Żołnierzom Wyklętym – bohaterowie nie umierają” - na stronie piątej obszerna relacja z obchodów „Dnia Pamięci” w Jaworznie.

Na stronie jedenastej publikujemy kolejne interpelacje radnych. W tym numerze interpelacje Janusza Ciołczyka, Nikodema Motyki, Pawła Bańkowskiego i Barbary Sikory.

W dodatku sportowym przybliżamy kolejne sylwetki sportowców, którzy byli nominowani do tytułu Sportowca Roku 2014. W „Sporcie” również informacje ze świata piłki nożnej oraz siatkówki.

„Brojan świętuje” - na stronie siedemnastej obszerny wywiad z Januszem Bębenkiem, właścicielem hotelu Brojan. Hotel w tym roku obchodzi jubileusz 21-lecia istnienia.

Na stronach 20 i 21 kolejne wieści z dzielnic. Tym razem sprawdziliśmy jak radni walczą o dzielnice. W tym numerze Grażyna Bogacz-Sokół i Janusz Ciołczyk.

Na ostatniej stronie, jak co tydzień, kolejne odcinki „Jaworznianek”, „Jakuba Dąbka”, „Kątem Oka” oraz fraszki Jana Ryszarda Drąga.

W dzisiejszym wydaniu „Dziennika Zachodniego”, na pierwszej stronie - „Wojowanie z próchnicą. A przedszkola ją... lubią. 50 tys. dzieci będzie mieć zdrowe zęby, ale trzeba chcieć” - czytamy na pierwszej stronie „Dziennika”.

Zachęcamy do lektury.

[vc_facebook type="standard"]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do