Reklama

Trudne tematy podczas kulturalnej wiosny

AWAP
14/04/2015 10:37

Młodzież, która przygotowała przedstawienia do przeglądu „Wiosna kulturalna” w OHP Jaworzno nie boi się trudnych tematów. W swoich przedstawieniach mówi o patologiach, które obserwuje w swoim otoczeniu oraz o dylematach życiowych jakie spotyka na swojej drodze.


Praca z młodzieżą dostarcza dorosłym wielu doświadczeń. Młodzi ludzie nie boją się mówi o swoich przykrych doświadczeniach często zawstydzając dorosłych swoimi przeżyciami.

Jury konkursu nie miało łatwego orzecha do zgryzienia. Humorystyczne sceny przeplatały się z trudnym życiowym przekazem. Jan Ryszard Drąg, znany fraszkopisarz skupił się podczas oceny na całokształcie i spójności występu.

Konkurs, czy zabawa w mały teatr ma dodać odwagi i pewności siebie uczestnikom. Dla nich jest to wyjątkowa zabawa i radość gdy oglądają występy swoich rówieśników.

[vc_facebook type="standard"]
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości