Reklama

Udana akcja krwiodawcza

AWAP
03/04/2008 19:20
W czwartek od 10.00 do 16.00 mieszkańcy naszego miasta oddawali krew . Akcja zorganizowana przez PCK Jaworzno odbyła się w holu Hali Widowiskowo Sportowej MCKiS-u.

Do akcji przyłączyło się 95 osób, krew oddało 77. Uzyskaliśmy wynik 34 litry oddanej krwi. Niestety to mniej, niż podczas akcji rekordowej. Wtedy to krew oddało 127 osób, co dało wynik 55 litrów krwi. Dziś szczególnie liczono na grupę krwi A Rh–. Jest ona bardzo potrzebna mężczyźnie z Jaworzna, który obecnie przebywa w szpitalu w Sosnowcu. Kolejna akcja, jak twierdzą organizatorzy może pobić ostatni rekord gdyż, w czerwcu będą oddawały krew kobiety. Na kolejną akcje krwiodawczą do hali zapraszamy na 3 czerwca od 10.00 do 16.00.

UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/01/12.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/01/12.jpg" /]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do