Reklama

Wernisaż Marii Adamus Biskupskiej

AWAP
25/03/2008 17:02
Koniec marca zapowiada się niezwykle ciekawie w Bibliotece Miejskiej. Już w piątek odbędzie się wernisaż prac Marii Adamus Biskupskiej. Artystka skończyła studia na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie w pracowni prof. Włodzimierza Kunza. W 1991 otrzymała dyplom z wyróżnieniem oraz nagrodę za najlepszy dyplom Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.



UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/92.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/92.jpg" /]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do